Menü

Hakkımızda

Beyazedu.com BEYAZ Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmalığı Ltd. Şti’nin resmi web sitesidir. BEYAZ Yurtdışı Eğitim kurulduğu 2008 yılından bu güne başta yurtdışı eğitim alanı olmak üzere hizmet vermektedir. Sunduğumuz yurtdışı eğitim programları Work and Travel, Yurtdışında Üniversite, Yurtdışı Dil Okulları, Yaz Okulları ve Sertifika programlarıdır. Ayrıca başta Amerika, Schenge Vizesi ve Kanada olmak üzere bir çok ülke için vize danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. 2008 yılında yılından bu güne binlerce kişinin yurtdışı eğitim tecrübesini yaşaması yönünden gerekli okul kayıtları, vize danışmalığı, konaklama ayarlanması ve seyahat organizasyonları işlemlerini müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin en doğusunda yurtdışı eğitim ile ilgili bu kadar geniş yelpazede hizmet sunan tek firmayız. Aynı zamanda 2008 yılından beri Work and Travel gibi çok önemli bir program ile bölge üniversite öğrencilerinin tanışmasını sağlayan ve hali hazırda bu hizmeti doğuda sunan tek firmadır. Türkiye’nin en doğu ilerinden birinde bulunmamıza rağmen tüm Türkiye’ye ve Kıbrıs çok sayıda öğrenciye hizmet vermekteyiz. BEYAZ Yurtdışı Eğitim, Yurtdışı Eğitim Danışmanları Derneği’nin üyesidir. Kısa adı YEDAB olan derneğin amacı yurtdışı eğitim sektöründeki kalite ve güvenirliliği artırmaktır.


Siz aklınızdaki hayali bizim ile paylaşın hayalinizi gerçekleştirmek için en büyük adımı atmış olduğunuzu göreceksinizBEYAZ Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı Ltd. Şti.

About Us

Beyazedu.com is the official website for ‘BEYAZ International Education and Career Consultancy Limited Company’. BEYAZ International Education has been serving mainly on the field of ‘international education’ since 2008. The international education programs we provide consist ‘Work and Travel, University Abroad, Language Schools Abroad, Summer Schools and Certificate Programs’. BEYAZ International Education is also the official agent and registration office of Eastern Mediterranean University for Van and Hakkari Provinces.

We have been providing services for school registration, visa application consultancy, accommodation arrangements and travel organizations which are necessary for an international education experience since 2008. We have been providing these services based on customer security and satisfaction.

BEYAZ International Education is the only company in Eastern Anatolia region to run such a wide range of services on the field of international education. BEYAZ International Education has also been the first and single company to help the University students of region meet to Work and Travel program since 2008. Even though our company is situated at eastern part of Turkey, we have been providing service to a wide range of students from not only all over the country but also even to students from Bulgaria, Northern Cyprus etc.

BEYAZ International Education is a member of YEDAD (Study Abroad Counselors and Agencies Association). The purpose of association is to increase the quality and reliability in international education sector in Turkey. Once you share your dream with us, you will see that you have paved a lot to achieve it.BEYAZ International Education and Career Consultancy Limited Company